Si të gjeni Mortis falas në Stars Brawl

Si të gjeni Mortis falas en Stars Brawl

yjet de përleshje, lojë video e famshme para celular i zhvilluar nga Supercell, është un titulli i është e vështirë të thyesh sapo të zotërosh l mekanika themelore. Në fakt, midis xhevahireve, futbollit, ngjarjeve, etj., Është koha për të arritur numra të rëndësishëm për sa i përket a trofe dhe dëshirojnë të thellohen në të gjitha grindësit e mundshëm.

Prandaj e kuptoj tu Uroj te mesoj si të gjeni Mortis falas në Brawl Starspasi ai është një personazh që shpesh shihet i përdorur nga lojtarët e tjerë me rezultate te mira Sidoqoftë, pa udhëzimet e sakta, mund të jetë paksa e menjëhershme për të kuptuar se si shkoj kjo lloj grindjeje. Mos u shqetëso, ky manual është këtu vetëm për këtë arsye.

Cfare thua ti A do të zbuloni gjithçka që mund të ketë shpatë në lidhje me karakterin e Mortis? Sipas mendimit tim, jo mundeni prisni të luani Brawl Stars përsëri, këtë herë si ky vampir i mirënjohur. Le të shkojmë atëherë, më poshtë do të gjeni të gjitha informacionet përkatëse. Kjo u tha, jo me ajo është e asgjë për të bërë më shumë sesa t'ju uroj lexim të mirë dhe argëtim.

Indeks()

  • Si të gjeni Mortis falas në Stars Brawl
  • Si të stërviteni me Mortis pa e pasur atë në Brawl Stars

  Para se të futemi në detajet e procedurës në si të gjeni Mortis falas në Brawl Stars, Besoj se te mund të jetë interesante të dimë më shumë rreth karakterit në fjalë.

  Në fakt, Brawler Mortis është interesant jo vetëm për estetikën e tij, gjë që e bën atë disi të ngjashme me një vampirpor edhe për statistikat dhe aftësitë e tij. Karakteri i Rrallësi mitike, ka themelore 3.800 pikë goditjesi dhe a shumë shpejtësia e lëvizjes i lartë.

  Sulmi juaj kryesor është atje kthimi, i cili rrotullon Brawler përpara dhe lejon që dëmi të shkaktohet në zonën përreth të Mortis. Diapazoni i sulmit është me të vërtetë i shkurtër dhe shpejtësia e rimbushjes së kësaj lëvizje është shumë e ngadaltë, por si parazgjedhje dëmio shkaktuar është 900.

  Sa për Nga perënditë, kjo e fundit krijon një tufë shkopinjsh në gjendje të bëjë 900 dëme dhe mismo koha e rigjenerojnë shëndetin vampir (raporti shëndetësor ndaj dëmtimit është 125%). Shtrirja e këtij sulmi është shumë e gjatë, prandaj përmes Super Call Thith gjak Se mund zbatuar shkëlqyer veprimet fyese

  Duke kaluar atje kontracepcion në dispozicion për këtë Grindavec, i cili mund të gjendet brenda Fight Chests pasi të keni arritur nivelin 7, është atje Lopatë rrotulluese mi Lopatë mbijetese. E para lejon Mortis të bëjë kthejeni tehun, duke shkaktuar 1.300 dëme të gjithë armiqtë në zonë. Lopatë mbijetesenë vend të kësaj, lejon Grindësi ringarkoni sulmet më shpejt për 4 sekonda.

  Arritja në aftësi yjore, të cilat merren përmes kutive të luftës pasi të keni arritur nivelin 9, Të korra të trishtuara mi Turboskato. E para bën që Mortis të shërohet 1.800 pikë goditje "Huazimi" i tyre nga luftëtarët që mund, ndërsa Turbocock rrit distancën e zjarrit me 75% kur treguesi është i ngarkuar. Kjo e fundit punëson Sekonda 3,5 për të rimbushur, kur Mortis ka të gjitha shkrepjet në dispozicion.

  Me pak fjalë, e kuptoj pse doni të zhbllokoni Mortis brenda Brawl Stars, pasi ai është një personazh interesant dhe i aftë t'u japë jetë veprimeve të mira mbrojtëse dhe sulmuese. Grindësi ka vërtet një 'statistika të shkëlqyera për sa i përket dobisë, gjë që dëshmon se mund të jetë e rëndësishme për strategjinë e një ekipi.

  Për pjesën tjetër, para se të filloj, dua të sqaroj se titulli i Supercell është Vazhdimisht evoluon dhe kjo do të thotë që zhvilluesit mund të bëjnë ndryshime në ndonjë koha (në rast se sidoqoftë, azhurnoni udhëzuesin).

  Si të gjeni Mortis falas në Stars Brawl

  Pasi shpjegova shkurtimisht karakterin e përfshirë, unë do të thoja që është kohë për të vepruar dhe për t'ju treguar se si mund ta merrni Brawler Mortis.

  Ju lë qetësues: këtë karakter mund ta keni plotësisht falas, pa harxhuar asnjë qindarkë të vetme në Brawl Stars. Sidoqoftë, duhet ta dini se mund të duhet pak durim për të arritur qëllimin.

  Në fakt, metoda e zhbllokimit të Mortis është që luftë e rastit. Nëse tashmë e keni luajtur pak titullin Supercell, e dini se çfarë dua të them: ato shpërblime që merren gjatë lojës në Stars Brawl. E përsosur, personazhi që po kërkoni mund të gjendet falas hapja e këtyre kutive.

  Nëse nuk dini si t’i gjeni pa shpenzuar para, duhet të dini se është e mundur që t’i merrni si shpërblim përmes Ecja e trofeve, Pass Luftimi Falas dhe Ofertat ditore të dyqaneve.

  ata Gjurmët e trofeve padyshim që ju shpërblen për trofetë e marrë: sa më shumë që ngjiteni, aq më shumë shpërblime grumbulloni. Për të marrë trofe është e nevojshme ganar games në lojë (ose vendoseni mirë në ngjarje të caktuara).

  Nëse ju doni këshilla, luaj ngjarje si Përleshje këmbësh mund të ju ndihmojë të merrni trofe shpejt, veçanërisht në fillim të lojës. Në fakt, çdo lojë e fituar është e njëjtë 8 trofe Dhe duke zgjedhur personazhet e duhur, përveçse përdorni pak dinakëri, mund të ngjiteni shpejt në Gjurmën e Trofeve.

  Për t'ju dhënë një shembull konkret, duke zgjedhur Rrahësin Primo ju mund të përdorni të tijat super nga prisni "barrierat" prezent pranë golit kundërshtar, në mënyrë që të lirojë fushën për të qenë në gjendje të gjuajë dhe gjithashtu shënojnë nga një distancë. Padyshim, ky është vetëm një shembull, por është e drejtë të jesh i qartë.

  Në çdo rast, të hedhim një vështrim dhe të shpengojmë shpërblime nga Ecja e Trofeve, thjesht klikoniikonë trofe, i pranishëm në pjesën e sipërme të majtë të ekran kryesore e Stars Brawl. Këtu mund të shihni të gjitha "çmimet" që do të merrni kur fitoni lojëra. Shpesh ka edhe luftë e rastit.

  Një metodë tjetër për të marrë këtë të fundit është Pass Luftimi Falas. Ky funksionalitet bazohet në mekanizmin klasik të Estaciones Per te siguruar shpërblime sa herë që lojtari niveli lart. Për të marrë "argumentet" e nevojshme për azhurnimin, thjesht duhet të luani dhe t'i përfundoni lojërat.

  Gjithashtu, për më shumë "argumente", mund të hidhni një vështrim Sfidatduke shtypur së pari në kutinë Luftoni kalojë, i pranishëm në pjesën e poshtme të majtë të faqes kryesore të lojës dhe pastaj lëvizja në skedinë MISIONET. Këtu do të gjeni misione diario, sezonal dhe në lidhje me ngjarje të veçanta, e cila do t'ju lejojë niveli lart më shpejt (dhe si pasojë për të marrë kutitë e luftës më shpejt).

  Për pjesën tjetër unë rekomandoj kontrolloni çdo ditë dyqaninpasi, përveç ofertave të ndryshme "të paguara", ka edhe nganjëherë shpërblime falas për t'u shpenguar, gjë që mund të garantojë tuajin luftë e rastit.

  Me pak fjalë, metodat për të marrë Mortis falas brenda Brawl Stars sigurisht që nuk mungojnë. Sidoqoftë, kujdes nga ata që ju premtojnë "mënyra magjike" për të marrë karakterin menjëherë, pasi ju duhet Jini të durueshëm që të jeni në gjendje të zhbllokoni Brawler.

  Kjo është arsyeja pse unë ju ftoj të qëndroni larg atyre që premtojnë t'ju bëjnë të zhbllokoni personazhin menjëherë, pasi ata ndoshta janë një shakaxhi, ose, në rastin më të keq, një mashtrues.

  Në çdo rast, nëse doni të mësoni më shumë rreth mekanikës së ndryshme të lojës, unë ju sugjeroj të kontrolloni manualin tim se si të merrni Brawler falas.

  Si të stërviteni me Mortis pa e pasur atë në Brawl Stars

  Si thua ti Ju nuk keni qenë në gjendje të zhbllokoni Mortis duke përdorur Brawl Crates akoma, por ju doni ta bëni stërvituni me këtë karakter menjëherë? Nuk ka problem: Unë do të shpjegoj se çfarë mund të bësh!

  Epo, duhet ta dini se Supercell lejon lojtarët provoni të gjithë Brawlers falas të pranishëm në lojë, madje pa pasur nevojë t'i zhbllokoni ato. Sigurisht, këta personazhe nuk mund të përdoren në një ndeshje derisa t'i merrni ato, por është mirë të dini se mund të vini në provë shumë Brawlers të një toke stërvitje.

  Për të vazhduar, thjesht trokitni lehtë mbi, duke filluar nga ekrani kryesor i Brawl Stars, në kutinë Bërësi i problemeve, paraqituni në të majtë, lëvizni poshtë faqes dhe shtypni në kutinë Ndërroi jetë. Pastaj trokitni lehtë mbi butonin prueba dhe do të hyni në një terren stërvitje ku mund të përdorni sulmet kryesore të Grindavecit kundër robotëve në thelb të palëvizshëm.

  Sigurisht, nuk është qartë sikur të kesh në dispozicion një Brawler të zhbllokuar, por të paktën tashmë mund ta hedhësh një vështrim në të. sulmi themelor, dëmtimi për sekondë mi super, kështu që ju të kuptoni nëse ai personazh mund ta bëjë vërtet për ju.

  E shkëlqyeshme, tani ju dini gjithçka mund të dini për aftësinë për të zhbllokuar Mortis brenda titullit Supercell. Për pjesën tjetër, pasi ju zakonisht luani këtë të fundit, unë ju këshilloj të hidhni një vështrim në faqen e faqes time kushtuar Brawl Stars, ku mund të gjeni shumë mësime të tjera që mund të jenë për ju.

  Lini një përgjigje

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

  upload

  Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin e cookies. Më shumë informacion