Lojëra futbolli

Lojëra futbolli. Loja e bukur vazhdon të tërheqë vëmendjen e entuziastëve, me gjithnjë e më shumë lojëra virtuale në emër të saj. Ju do të jeni në gjendje të arrini një numër të madh mundësish për të luajtur sportin tuaj të preferuar.

Ky sport kështu tërheqëse mes të rinjve dhe të moshuarve fiton vlerë të madhe në hapësirën virtuale. Aty ku ëndrra juaj për të qenë lojtari më i mirë realizohet. Por gjithashtu do të arrini mundësi nëse jeni një nga ata që ëndërrojnë të bëjnë skuadrën tuaj dhe të planifikojnë lojëra.

Gjëja thelbësore është që ju të kënaqeni nga hapësira ose pajisja që preferoni emocionin e lojës së bukur.

Dëshironi të dini lojërat më të mira falas të futbollit virtual? Ejani dhe shijoni ngazëllimin e sporti më i mirë në botë! Këtu do të gjeni opsionet më të mira për të luajtur nga çdo kompjuter ose pajisje mobile.

A guxon të njohësh lojërat më të mira të futbollit?

`

Indeks()

  Lojërat më të mira të futbollit për të shkarkuar

  Nëse doni ta bëni përvojën e futbollit edhe më intensive, ju keni mundësinë të bëni Descargas. Edhe pse disponueshmëria e lojërave falas nuk është aq shumë, nëse mund të arrini disa që do t'ju bëjnë të dridheni nga emocionet.

  Disa disavantazhe që mund të gjeni është se shumë prej tyre kanë blerje të integruara ndërsa disponueshmëria e tyre nuk është e pakufizuar. Kjo do të thotë që ju mund t'i shkarkoni ato dhe luaj falas.

  Sidoqoftë, në një moment ju do të duhet të bëni pagesa për të qenë në gjendje të përparoni dhe të shijoni përfitime të tjera. Luaj futboll dhe argëtohu me miqtë tuaj, mos e humbni shansin për të kaluar një kohë të shkëlqyeshme.

  Ndër avantazhet që mund të arrini është se do të jeni në gjendje të luani lojëra futbolli në internet me lojtarë të tjerë. Ju gjithashtu mund të shihni ndeshjet tuaja, planifikoni shfaqjet tuajaNë këtë mënyrë, ju eksploroni dhe forconi anën tuaj menaxheriale.

  Zbuloni pikat e dobëta të ekipit tuaj pretendent dhe do të analizoni më mirë strategjitë tuaja në momentin që do të përballeni me to.

  FIFA dy mijë e tetëmbëdhjetë-2019

  FIFA është padyshim më e mira dhe nuk kërkon një kartëvizitë. Sa herë që optimizimet tejkalojnë pritjet. Kjo është konsideruar si një nga më i mirë simulatorët e futbollit, është më i rëndësishmi dhe i luajtur në kohët e fundit.

  Falë autorit të saj Electronics Arts - Ea Sport, përvoja 3D e futbollit që do të jetoni do të jetë shumë e vërtetë. Ju do ta gjeni falas PC, PS4, Xbox One, Switch. Ejani dhe shijoni përvojën, FIFA do t'ju bëjë të qëndroni të lidhur.

  Ka një strukturë të madhe për ta drejtuar, gjë që ju jep kontroll absolut të tij. E gjithë fama e këtij imituesi është për shkak të përvojë cilësore dhe realizmi Çfarë ofron ajo. Cilësia e imazheve që paraqet e përmirësuar në secilin version e bën atë shumë tërheqëse.

  Ka listat zyrtare të secilit ekip futbolli. Përveç ligat zyrtare më thelbësore, të kategorisë kombëtare dhe ndërkombëtare. Shembuj të tyre janë Liga e Kampionëve, Liga Spanjolle, Liga Premier Angleze, Kupa e Evropës UEFA.

  Risitë që paraqet në ditët tona përfshijnë përmirësimin e lëvizja e vërtetë e lojtarëve. Aftësitë personale të zbuluara të secilit lojtar përjetohen kur bëhet fjalë për shkarkimin fizik dhe mbrojtjen.

  Pamja fizike e shumë lojtarëve është azhurnuar, për ta bërë përvojën tuaj më reale. Përveç kësaj ju menaxhoni aftësitë në kontrollimin e topit ndaj topave të ndarë. Ju do të jeni në gjendje të formoni pllaka taktikat fyese dhe mbrojtëse te skuadra juaj

  Sistemi aktiv i prekjes është përmirësuar duke i dhënë një dobi më të madhe. Ju do të gjeni aftësi të lojtarëve të shkëlqyeshëm si Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar ndër të tjera. Kështu që nuk mund të humbasësh përvojën e të luajturit futboll me këtë imitues fantastik të futbollit.

  Pro Evolution Soccer 2019

  Pro Evolution Soccer dy mijë e nëntëmbëdhjetë (PES dy mijë e nëntëmbëdhjetë) është në të parën lojërat më të mira për simulatorët e konzollave të lojës futboll Ky imitues i krijuar nga Konami është falas për Microsoft Windows, Android, PS katër, PS tre, Xbox treqind e gjashtëdhjetë, iOS, GNU / Linux.

  Nëse jeni një nga ata që e duan futbollin në një shkallë të gjerë, kjo është një mundësi e shkëlqyer për ju që të provoni aftësitë tuaja. Me këtë do të jeni në gjendje të shijoni emocionin e të luajturit futboll në një praktikisht hapësirë ​​reale. Kjo video lojë, pretendenti më i afërt i FIFA-s, përparon gjithnjë e më shumë në përmirësimet për t'u krahasuar me kundërshtarin e tij.

  Për disa vjet ajo vjen duke evoluar në cilësi të ofruara për përdoruesit. Sot do të jeni në gjendje të shihni se lojtarët kanë një pamje praktikisht reale. Përveç kësaj, ato janë krijuar për të kapur kushtet e lojtarëve të vërtetë, siç janë lëvizjet e tyre (ecja, kthimi, goditja, lodhja dhe të tjera).

  Përfshinë gjithashtu ligat e vërteta, duke e bërë atë më tërheqës. Ndeshjet janë shumë aktive dhe stadiumet gëzojnë një realizëm të madh. Ju do të jeni në gjendje të mbikëqyrni lojën në një mënyrë shumë të thjeshtë dhe komode.

  SHPP pas kohe ruan ekselencën. Grafika mbahet e azhurnuar dhe zhytja që do të keni në botën e futbollit është unike. Ejani dhe kënaquni 201 PES9 dhe bëjeni përvojën tuaj të futbollit të pakrahasueshme.

  Ball 3D: Futboll Online

  Ball 3D është një platformë mjaft mirë, atje do të gjeni mundësinë për të luajtur futboll të mirë në 3D.

  Simpleshtë e thjeshtë për t’u përdorur dhe ju keni kontroll mbi secilin nga veprimet që do të ekzekutohen. Orët do t'ju kalojnë duke shijuar shfaqje të mira. Freeshtë i lirë të Windows dhe Mac OS X.

   

  Liga e futbollit të futbollit

  Kjo lojë kompjuterike nuk arrin popullaritetin e FIFA dhe PES. Edhe në këtë mënyrë ajo vazhdon të jetë e mrekullueshme dhe e përdorur nga mijëra e mijëra përdorues. Pra, mos përjashtoni mundësinë e shijimit të emocion i futbollit.
  Paraqitja e saj 3D ka një estetikë shumë të thjeshtë. Isshtë falas për Windows XNUMX dhe do të mund ta shkarkoni falas.

  Futboll Mobile FIFA

  Kjo lojë futbolli është falas iOS dhe Android. Idealshtë ideale të kaloni kohë në çdo hapësirë, ndërsa prisni dhe dëshironi të kaloni pak kohë të shpërqendrimit.

  Nuk ka saktësisht të njëjtën cilësi në kompjuter. Edhe në këtë mënyrë do të argëtoheni zgjidhjen e shfaqjeve dhe detaje të tjera falas. Isshtë mjaft popullor tek përdoruesit. Pra, mos hezitoni në këtë alternativë për të ngarkuar futboll në celularin tuaj.

  Dream League Soccer

  futboll i ëndrrave te ligës

  Me një prezantim mjaft të lehtë, tërheq vëmendjen e shumë përdoruesve. Me çfarë nëse jeni entuziast i futbolli klasik mund ta shkarkoni falas.

  Ju do të jeni në gjendje të luani lojëra, të konfiguroni formacionin tuaj dhe të fitoni çmime në monedhë. Freeshtë i lirë të Android dhe iPhone.

   

  Goditje përfundimtare

  Ashtë një shënim i vërtetë për ta praktikuar nëse je entuziast i gjuajtjeve të penalltive. Në thelb bazohet në penallti dhe duhet të keni aftësi të shkëlqyera me gishta. Ju do të jeni në gjendje luajeni atë në internet dhe ju keni situata të shumta për të bërë qëllimet tuaja.

  Ju gjithashtu keni shansin për të luaj në shumë liga dhe patate të skuqura. Sa më i madh liga, çmimi më i madh do të keni. Ndërsa përparoni në nivele, kompleksiteti do të jetë më i madh.

  Goditje përfundimtare Kjo ju jep mundësinë për të luajtur me miqtë tuaj dhe për të luftuar penalltitë. Ajo ofron shfaqje unike që zgjasin për periudha të shkurtra kohore. Këto ju lejojnë të grumbulloni pikë dhe çmime që do t'ju ndihmojnë të kapërceni nivelet.

  Jeto përvojë dhe emocion futbolli në skenën që ju lëviz më shumë. Nëse çështja juaj është në penallti, mos hezitoni ta provoni.

  Futboll me kokë

  Kjo lojë e futboll në internet është mjaft konkurrues dhe shumë argëtues. Karakteristikë e lojtarëve të saj është se ata kanë një pamje karikaturë me kokën më të madhe se trupat e tyre. Ka një prezantim 3D me imazhin e futbollistëve më të njohur të kohës.

  Ju do të jeni në gjendje të kaloni orë të tëra duke u argëtuar. Plotësoni sfidat atje ku duhet të vazhdoni disa raunde të pamposhtura. Disavantazhi i vetëm është që ju nuk do të jeni në gjendje të luani në mënyrë gjithëpërfshirëse me miqtë tuaj. Edhe në këtë mënyrë, ndani përvojën e këndshme që Head Soccer do t'ju japë.

  Uebfaqet më të mira për të luajtur futboll falas

  Ekziston një shumicë e madhe e faqeve ku ju mund të luani futboll falas, por jo të gjithë janë të besueshëm. Prandaj, unë ju rekomandoj që të dini të caktuara faqe të besueshme dhe të shpejta ku do të jeni në gjendje të luani futboll pa shqetësime. Sidoqoftë, përdorimi i saktësisht i së njëjtës është nën përgjegjësinë tuaj të plotë.

  Tani ju paraqes disa faqe që do t'ju lejojnë të luani futboll dhe të kaloni një kohë të shkëlqyeshme.

  Juegos.com

  Kjo faqe në internet do të gjeni një shumëllojshmëri për secilin nga shijet. Ju do të jeni në gjendje të bëni shfaqje që do të shënojnë historinë tuaj si futbollist. Vish këpucët e tua virtuale dhe goditi këmbën e topit si profesionist.

  Brohorisni përdorni figurën e lojtarit tuaj të preferuar dhe të bëjë shfaqje të bujshme. Ose nëse thjesht doni të merrni ndëshkime, ju gjithashtu mund ta bëni.

  games

  Ju vendosni skenën dhe lojtarët. Nga automjetet që shtiren si lojtarë dhe shënojnë gola, te të të mësuarit. Kjo faqe është zhvilluar për çdo moshë.

  Në të do të gjeni figurat e preferuara të tuajat komike që luajnë futboll, për figura praktikisht reale të shënuesve tuaj të preferuar.

  Pavarësisht nga lloji që zgjidhni, unë ju siguroj se do të keni një kohë të shkëlqyeshme duke luajtur falas sporti juaj i preferuar.

  Footballsuperstars.com

  Kjo faqe e internetit do t'ju lejojë të luani në internet në mënyrë profesionale dhe shumë konkurruese, absolutisht falas. Ju do të jeni në gjendje të luani kundër lojtarëve dhe ekipeve nga i gjithë planeti. Bëni miqësore dhe madje merrni pjesë në liga dhe kampionate me çmime.

  Për të luajtur duhet të hyni në faqe dhe bëni një regjistrim me të dhënat tuaja personale dhe krijoni një përdorues. Zgjidhni gjuhën e vendit tuaj, e gjithë kjo falas. Ju duhet ta konfirmoni përdoruesin duke hyrë në emailin tuaj.

  Footballsuperstars është në përputhje me Windows XP dhe Windows 7 / 8 / 10Mund të luani sa herë që dëshironi, duhet të vendosni vetëm emrin tuaj të përdoruesit në faqe. Ju do të jeni të lirë me arritjet.

  Drejtojeni lojtarin tuaj dhe merrni atë nga ligat e vogla për të qenë një yll profesional i futbollit të kategorisë ndërkombëtare. Ju do të jeni në gjendje ta trajnoni atë dhe në këtë mënyrë të fitoni aftësi për të fituar më shumë lojëra. Ju do të shijoni eksitimin e të luajturit, suksesit dhe madje edhe dhënies së intervistave të cilat do t'ju lejojnë të rrisni nivelin tuaj të lavdisë.

   

  Juegosamurai.com

  Në këtë faqe do të gjeni se ku kaloni një kohë të këndshme dhe argëtuese duke luajtur Fast Soccer. Ju do të luani absolutisht falas.

  Shkruaj sa më shumë që të mundesh dhe mundi ekipin kundërshtar. Është e thjeshtë për të luajtur dhe është i përshtatshëm për fëmijë dhe të rinj. Sidoqoftë, nëse jeni i rritur dhe dëshironi të argëtoheni për një kohë, mos hezitoni të hyni në fushë.

  Filloni të gjuani topin tani shënoni gola në mënyrë që ju të merrni trofeun.

  Onlinesoccermanager.com

  Kjo hapësirë ​​virtuale është një nga opsionet më të mira për tu bërë administrator i ekipit tuaj të preferuar të futbollit. Regjistrohuni dhe luani falas, megjithatë nëse doni të shijoni përfitime të tjera do të jeni në gjendje të bëni pagesa për t'iu qasur atyre. Luaj me çdo shfletues dhe shijo eksitimin e futbollit.

  Kjo faqe do t'ju bëjë të ndiheni si një menaxher i vërtetë, ju do të jeni në gjendje të zgjidhni ekipin tuaj të preferuar. Zgjidhni gjithashtu lojtarët kryesorë të planetit.

  Forconi ekipin tuaj, vendosni shtrirjen dhe vendosni taktikat tuaja. Me këtë fantastikë, ndani me miqtë tuaj, sfidoni ata dhe bashkohuni në ligat e tyre dhe provoni se jeni më të mirët!

  Jetoni përvojën më të mirë të lojës në Soccer Manager

  Sot, platformat e lojërave video janë të dominuara nga Soccer Manager. Këto lojëra futbolli janë shumë tërheqëse pasi thelbi është në menaxhimin e jashtëm të ekipit. Për ta bërë më të kuptueshëm, menaxhoni formacionet, taktikat e lojës, zgjedhja e lojtarëve, ndër shumë të tjerë.

  Këto aspekte janë shumë të rëndësishme për menaxherin e futbollit. Vendoseni në lëkurën e a trajner dhe menaxher e futbollit dhe ejani dhe shijoni këtë përvojë fantastike të lojrave.

  lojërat më të mira të futbollit

  Menaxheri i Futbollit 2019

  Nëse jeni një i vërtetë tifoz futbolliMe siguri ju mbani brenda shpirtin e një traineri. Shkoni përpara dhe shkarkoni Football Manager dy mijë e nëntëmbëdhjetë. Kjo lojë fantastike konsiderohet më e mira në kategorinë e Menaxhimit.

  Ai nuk kursen në detaje të administratës duke ndjekur modelin e të mëdhenjve dhe ju bën të jetoni një përvojë të madhe.

  Jetoni emocionin e bërjes tuaj shtrirjet dhe taktikat në ekipin tuaj të preferuar. Përveç kësaj, ju do të jeni në gjendje të përjetoni ndeshjet me një realizëm të tillë që do të ndiheni në skenë falë përmirësimit të simulimit të futbollit.

  Për t'u mbështetur në të duhet të paguani, pasi nuk është falas pa kosto. Sidoqoftë, pasi ta shkarkoni, do të jeni në gjendje të kënaqeni Menaxheri i Futbollit Touch falas në Windows, Mac dhe Linux.

  Në këtë lojë ju do të jeni në gjendje të konkurrojnë në ligat e më shumë se pesëdhjetë vendeve, zgjidhni nga mbi dy mijë klube. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të zgjidhni nga më shumë se gjashtëqind lojtarë. Kryeni secilën nga detyrat e një menaxheri të madh duke menaxhuar ekipin tuaj, seanca stërvitore, lojtarë, transferime, financa, punonjës.

  Versioni i ri i përmirësuar dy mijë e nëntëmbëdhjetë i kësaj sage përfshin lajme të tilla si ato që do të jeni në gjendje të bëni krijojnë dinamikë midis lojtarëve. Gjithashtu bashkoni krijimin e uniformave, ekzaminoni lojtarët më afër, në më shumë detaje.

  Përveç kësaj, ajo ka përmirësime të mëdha në taktikë, ju keni informacion që ju tregon nëse strategjia juaj po funksionon. Inteligjenca artificiale e caktuar për transferim është përmirësuar në një shkallë të gjerë. Tani ju keni mbingarkuar citate, komisione dhe klauzola shumë afër realitetit.

  Ju nuk mund ta humbni shansin për të futboll i gjallë si të doni në këtë lojë të madhe.

  Futboll PC

  Kjo lojë fantastike është e bazuar në Klasikët kompjuterikë të futbollit ku ndoshta keni kaluar shumë kohë duke u argëtuar. Megjithatë, është përmirësuar me përfshirjen e menaxhimit. Ju siguroj se do ta pëlqeni për dobinë e saj dhe trajtimin e thjeshtë.

  Mbani në mend këtë, veçanërisht nëse keni ndjenjën se Menaxheri i Futbollit është shumë i plotë me detajet e menaxhimit. Ajo vjen absolutisht e rinovuar dhe falas PC-MAC, Tablet, dhe pajisje të tjera mobile.

  Me këtë lojë të shkëlqyer të menaxhimit do të jeni në gjendje të rregulloni tuajin trajnime, nënshkrime, financa ndër shumë të tjerë. Zgjidhni lojtarët më të mirë dhe pjesën tjetër të punonjësve tuaj, ndërtoni ekipin tuaj dhe çojeni atë në majë.

  Ka lojëra tradicionale dhe çuditjet e përmirësuara. Disa prej tyre janë nëntë liga ndërkombëtare, më shumë se njëzet lojtarë, më shumë se një mijë ekipe. Ju do të jeni në gjendje të kryeni zgjerimin e stadiumeve dhe hapësirave të tjera, të tilla si marketing. Ka një sistem taktikash të përparuara dhe veçorish të tjera të reja.

  Mos ndaloni së jetuari përvojën e të qenit një menaxher i shkëlqyer futbolli dhe të kaloni një kohë të mirë duke e bërë atë.

  Soccer Manager 2018

  Kjo lojë e konceptuar nga Soccer Manager Ltd është një mundësi e shkëlqyeshme për të filluar një aventurë si menaxher ekipi. Isshtë falas në platformë Microsoft Windows dhe për Android.

  Me të mund të menaxhoni vetë skuadra e futbollit, duke marrë kontrollin e administratës ekonomike dhe sportive. Bëhuni menaxheri më i mirë i sporteve dhe ndihmoni në përmirësimin e ekipit tuaj për ta çuar atë në majë.

  Virtytet e këtij imituesi identifikohen nga një ndërfaqe shumë instiktive. Ka licencat zyrtare të ekipeve. Ju keni më shumë se tetëqind ekipe nga më shumë se tridhjetë e pesë vende dhe një ndalesë fantastike të lojtarëve. Përveç kësaj, ju do të jeni në gjendje të mbështeteni në ligat dhe kupat zyrtare.

  Soccer Manager 2018 ju ofron mundësinë për të menaxhuar gjithçka që lidhet me një ekip të nivelit të lartë të futbollit. Detyra juaj do të jetë përshtatja e secilit prej aspekteve thelbësore në mënyrë që ekipi juaj të jetë më i miri. Nga përmirësimet e stadiumit, kalimi i rutinave stërvitore të lojtarëve tuaj, strategji ndër shumë të tjera.

  Isshtë zhvilluar për ata që janë të apasionuar pas menaxhimit të sporteve, përfiton nga menaxhimi i secilës prej aspekteve administrative dhe sportive të ekipit. Ejani dhe shijoni këtë imitues i futbollit se nuk do të pendoheni.

  Mister Soccer Manager

  Isshtë një aplikacion falas për android, me një stil menaxheri lojërash futbolli mjaft tërheqës. Përkundër faktit se ka shumë publicitet, ia vlen t'i jepni vetes mundësinë për ta përdorur. Ky aplikacion ju jep mundësinë për të luajtur me miqtë tuaj.

  Keni gjashtë gara falas për të luajtur. Në leckë Liga e Kampionëve, Liga Spanjolle, Liga Premier e Mbretërisë së Bashkuar, Liga Franceze.

  Ka më shumë përfitime sesa disavantazhe që keni kur shkarkoni aplikacionin. Përfitoni dhe luani me miqtë tuaj duke bërë një ndeshje futbolli bukur.

  Më në fund, siç do ta keni vlerësuar, keni mundësi të ndryshme për të bërë një përvojë të këndshme lojëra virtuale të futbollit. Çdo imitues futbolli është një praktikë individuale. Shkoni duke krijuar kriteret tuaja dhe shijoni në përdorimin e tyre.

  Ndani me miqtë dhe familjen tuaj përvojën e të luajturit sportin tuaj të preferuar. Përfitoni nga krijimi dhe drejtimi ekipi juaj i futbollit dhe shprehni idetë tuaja për strategjitë e shtrirjes.

  Gëzoheni, jetoni më ngushtë ngazëllimin e futbollit kjo listë e lojërat më të mira të futbollit. Cilin zgjodhët të fillonit?

  Me shume lojera

  Lini një përgjigje

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

  upload

  Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin e cookies. Më shumë informacion